ZESPÓŁ SZKÓŁ
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
DLA RODZICÓW
i-DZIENNIK
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
WOLONTARIAT
SPORT
KOŁA DZIENNIKARSKIE
CHÓR
FOTO-GALERIA
MISTRZOWIE KODOWANIA
WYDARZENIA SZKOLNE
KONKURSY
SPOTKANIA Z RODZICAMI
KALENDARZ SPORTOWY
PODSUMOWANIE I ETAPU EDUKACJI I POŻEGNANIE W KLASIE III A
PODSUMOWANIE I ETAPU EDUKACJI I POŻEGNANIE W KLASIE III ADnia 19 czerwca uczniowie klasy III a zaprosili rodziców na uroczyste podsumowanie I etapu edukacji. Program artystyczny był niespodzianką, jak również słodki poczęstunek przygotowany przez dzieci pod opieką wychowawcy.

Dzieci podczas występu cofnęły wskazówki zegara i za pomocą zdjęć z różnych wspólnych wydarzeń szkolnych i klasowych, krótkiej humorystycznej scenki o szkole i występów tanecznych przypomniały razem spędzone lata. Wspólnie przeżywane radości z sukcesów, zawiązane przyjaźnie, stawiane pierwsze kroki w olbrzymi świat nauki. Podziękowały również rodzicom za starania i wysiłek włożony w trud wychowania.

Bowiem po trzech latach nauki w jednej klasie, gdzie nauka przeplatała się z zabawą nadeszła chwila pożegnania i rozstania oraz ….... nadszedł czas na nowy etap edukacji – klasę IV, w nowej sali lekcyjnej, z nowym wychowawcą i nauczycielami od przedmiotów, którzy wprowadzą w ciekawą krainę wiedzy. Życzę Wam powodzenia:-)

P.S. Będę za Wami tęsknić!

wychowawca klasy III a – Małgorzata Koleśnik