ZESPÓŁ SZKÓŁ
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
DLA RODZICÓW
i-DZIENNIK
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
WOLONTARIAT
SPORT
KOŁA DZIENNIKARSKIE
CHÓR
FOTO-GALERIA
MISTRZOWIE KODOWANIA
WYDARZENIA SZKOLNE
KONKURSY
SPOTKANIA Z RODZICAMI
KALENDARZ SPORTOWY
Koło Fotograficzno-Filmowe LOREM IPSUM rozszerza działalność i...szuka chętnych do pracy!
Koło Fotograficzno-Filmowe LOREM IPSUM rozszerza działalność i...szuka chętnych do pracy!Dear students,

W tym roku szkolnym, jak już Wam wcześniej wspominałem będę realizować filmowo-językowe połączenie tego, czym się zajmuję już od wielu lat – język angielski i zabawa z otaczającą nas technologią.

Do koła mogę przyjąć ograniczoną liczbę osób, tj. kamerzystę, montażystę, grafika, reportera / reporterów, technicznych, dźwiękowca i… mózgowców z dobrymi pomysłami.
Zakładam, że skład powinien liczyć do 6 osób, jednak jeśli ktoś z Was przekona mnie, że warto go przyjąć na jakieś stanowisko, to myślę, że powinniście spróbować.
Czekam na listy motywacyjne, w których opiszecie swoje atuty, co moglibyście wnieść do działalności koła, jakie są Wasze pomysły, czego oczekujecie, jakie są Wasze marzenia i zainteresowania, jakiej muzyki lubicie słuchać. Możecie dodać coś od siebie, co może być interesującą informacją dla „pracodawcy”, a co z kolei będzie związane pośrednio lub bezpośrednio z charakterystyką koła. Pochwalcie się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami, prześlijcie zdjęcia swojej pracy artystycznej.

Jeśli nie wymieniłem „fuchy” dla Ciebie – napisz czym mógłbyś / mogłabyś się zająć w naszym kole.

Jeśli nie wiesz na czym opierałem swoją pracę projektową przez ostatnie 7 lat – zajrzyj na Youtube i wyszukaj KFF-LOREM IPSUM, sprawdź projekt New Voices Over 2 You, program Youngster oraz przeczytaj artykuł „ERASMUS + w szkołach województwa pomorskiego” w CENnych Praktykach.

Jak napisać dobry list motywacyjny? Pisz prawdę i tylko prawdę, bądź odważny, ale nie zuchwały, bądź dociekliwy i…..poszukaj przykładów w Internecie.
Na listy motywacyjne czekam do 9 września, do godziny 18:00. Proszę je wysyłać na email maciej@macbia.pl. Zastrzegam, że skontaktuję się z wybranymi osobami.


Yours sincerely,
MJB