ZESPÓŁ SZKÓŁ
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
DLA RODZICÓW
i-DZIENNIK
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
WOLONTARIAT
ZBIÓRKI/AKCJE EKOLOGICZNE
SPORT
KOŁA DZIENNIKARSKIE
CHÓR
FOTO-GALERIA
FILMOTEKA
KFF-LOREM IPSUM
MISTRZOWIE KODOWANIA
WYDARZENIA SZKOLNE
KONKURSY
SPOTKANIA Z RODZICAMI
KALENDARZ SPORTOWY
SAMORZĄD UCZNIOWSKI SP W ROKU SZKOLNYM 2013/14
SAMORZĄD  UCZNIOWSKI SP W  ROKU  SZKOLNYM  2013/14Chęć pracy na rzecz społeczności uczniowskiej w funkcji członków Samorządu Uczniowskiego zgłosiło w tym roku czterech kandydatów: Bartosz Wenta z klasy IV a, Dominik Staszewski z klasy IV b, Klaudia Ropela z klasy V b oraz Julia Grzenkowicz z klasy VI a. Dziewczyny mają już za sobą pełnienie tej funkcji w ubiegłym roku szkolnym, dla chłopców to nowe doświadczenie. Prezentacja kandydatów – tradycyjnie już – odbyła się poprzez przygotowanie i zaprezentowanie na holu szkoły oryginalnych plakatów przez kandydatów i kandydatki. Kampania wyborcza trwała do 16 września, następnego dnia odbyły się demokratyczne wybory, głosowało niemal 90 uczniów z klas IV-VI.


K. Zając
WIELKA ZBIÓRKA PŁYT CD I DVD CIĄG DALSZY.... :)
Zespół Szkół


ZBIERAMY PŁYTY KOMPAKTOWE
(CD / DVD itp.)

Jak w ubiegłym roku szkolnym, tak i teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zbierania płyt kompaktowych każdego rodzaju - CD, DVD itp.
Zasady od zeszłej edycji są niezmienne. Szkoła musi zebrać minimum ok. 2000 płyt, aby móc je wysłać do organizatora, czyli do KLUBU OBROŃCÓW PLANETY.
Będziemy prowadzić akcję w szkole tak długo, aż zbierzemy kolejne kartony.
Prosimy, aby Państwa płyty miały dołączoną informację z imieniem
i nazwiskiem osoby zgłaszającej swoje płyty, a także z wyraźnym zaznaczeniem ilości, np. Jan Kowalski (kl. III A gim.), 20 płyt.
Płyty nie będą odtwarzane, przyjmowane są zarówno uszkodzone,
jak i działające. Będą one utylizowane przez organizatora - KOP.
W razie pytań proszę zgłaszać się do koordynatora akcji w Zespole Szkół
w Bożympolu Wielkim.


Maciej Białaszewski
koordynator zbiórki
Zespół Szkół w Bożympolu Wielkim
NOWA STRONA ZESPOŁU SZKÓŁ RUSZYŁA!!!!
Zespół Szkół

Nowa strona ZS w Bożympolu Wielkim już jest dostępna w sieci oficjalnie od 15 grudnia 2013 roku, czyli od daty X Dnia Otwartego Szkoły! W najbliższym czasie będziemy uzupełniać ją o treści opisane w menu.

Na nowej stronie znajdą Państwo, m.in., jak korzystać z i-Dziennika, jak zapisać dziecko na stołówkę, zajęcia dodatkowe, kiedy i jak będą wyglądać egzaminy końcowe i wiele, wiele innych nowych rzeczy, w porównaniu z poprzednimi.

Poprzednie strony internetowe Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum będą funkcjonować przez kilka kolejnych miesięcy, jednak już nie będziemy ich aktualizować. Wszystkie bieżące informacje będzie można znaleźć jedynie na nowej stronieZSBOZEPOLE.PL

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY!!!


Maciej Białaszewski

Zespół ds. promocji