ZESPÓŁ SZKÓŁ
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
DLA RODZICÓW
i-DZIENNIK
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
WOLONTARIAT
ZBIÓRKI/AKCJE EKOLOGICZNE
SPORT
KOŁA DZIENNIKARSKIE
CHÓR
FOTO-GALERIA
FILMOTEKA
KFF-LOREM IPSUM
MISTRZOWIE KODOWANIA
WYDARZENIA SZKOLNE
KONKURSY
SPOTKANIA Z RODZICAMI
KALENDARZ SPORTOWY
Plan lekcji Gimnazjum w roku szkolnym 2016/17
I A

Godz. lekc.
Czas trwania
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
8.00 – 8.45
historia
20
j.a.1
19
historia
20
j.a.1
19
TP
 
2
8.55 – 9.40
religia
18
j.a.2/j.n.1
22/17
matem.
15
biologia
17
matem.
20
3
9.50 – 10.35
matem.
22
matem.
15
zaj.tech.
15
matem.
17
chemia
22
4
10.45 – 11.30
biologia
22
chemia
22
religia
19
w-f dz/chł
SG
j.polski
18
5
11.45 – 12.30
j.a.1/j.n.2
19/17
j.polski
18
j.a.1/j.n.2
19/17
geografia
20
j.polski
18
6
12.45 – 13.30
geografia
18
plastyka
15
j.a.2/j.n.1
15/17
j.polski
17
muzyka
15
7
13.40 – 14.25
wdż
22
j.a.1
18
godz.wych.
17
j.a.2
18
w-f dz/chł
SG
8
14.35 – 15.20
zdw j.n.
 
j.kasz.
 
w-f dz/chł
SG
 
 
w-f dz/chł
SG
9
15.30 – 16.15
SKS dz
S
j.kasz.
 
 
 
SKS chł
S
 
 



I B

Godz. lekc.
Czas trwania
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
8.00 – 8.45
religia
19
j.a.1
19
geografia
17
j.a.1
19
 
 
2
8.55 – 9.40
historia
15
j.a.2/j.n.1
22/17
matematyka
20
matematyka
20
matematyka
18
3
9.50 – 10.35
matematyka
20
matematyka
20
biologia
22
biologia
22
historia
15
4
10.45 – 11.30
j.polski
18
j.polski
18
chemia
22
w-f dz/chł
SG
chemia
22
5
11.45 – 12.30
j.a.1/j.n.2
19/17
geografia
17
j.a.1/j.n.2
19/17
j.polski
18
muzyka
15
6
12.45 – 13.30
plastyka
22
religia
17
j.n.1/j.a.2
15/17
j.polski
18
zaj.tech.
17
7
13.40 – 14.25
TP
 
j.a. 1
18
godz.z wych.
18
j.a.2
18
w-f dz/chł
SG
8
14.35 – 15.20
zdw j.n.
 
j.kasz.
 
w-f dz/chł
SG
 
 
w-f dz/chł
SG
9
15.30 – 16.15
SKS dz
S
j.kasz.
 
 
 
SKS chł
S
 
 



II A

Godz. lekc.
Czas trwania
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
8.00 – 8.45
j.polski
18
WOS
15
j.a.1
18
religia
18
 
 
2
8.55 – 9.40
w-f dz/chł
SG
zaj.art.
15
biologia
22
fizyka
22
j.a.2/j.n.1
19/17
3
9.50 – 10.35
geografia
15
j.polski
18
j.polski
18
matematyka
20
j.polski
18
4
10.45 – 11.30
matematyka
20
matematyka
20
j.polski
18
geografia
18
matematyka
20
5
11.45 – 12.30
religia
15
chemia
22
matematyka
20
j.a.1/j.n.2
19/17
chemia
22
6
12.45 – 13.30
j.a.1/j.n.2
19/17
historia
20
informatyka
19
w-f dz/chł
SG
historia
20
7
13.40 – 14.25
j.a.2/j.n.1
18/17
w-f dz/chł
SG
zaj.techn.
22
w-f dz/chł
SG
godz.wych.
20
8
14.35 – 15.20
 
 
j.kasz.
 
zdw j.n.
 
j.a.2
18
TP
 
9
15.30 – 16.15
SKS dz
S
j.kasz.
 
 
 
SKS chł
S
 
 



II B

Godz. lekc.
Czas trwania
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
8.00 – 8.45
matematyka
17
matematyka
20
j.a.1
18
TP
 
WDŻ
17
2
8.55 – 9.40
w-f dz/chł
SG
j.polski
18
j.polski
18
j.polski
18
j.a.2/j.n.1
19/17
3
9.50 – 10.35
j.polski
18
biologia
22
matematyka
20
j.polski
18
matematyka
20
4
10.45 – 11.30
fizyka
15
historia
15
geografia
20
matematyka
20
historia
15
5
11.45 – 12.30
geografia
18
zaj.art.
15
zaj.tech.
15
j.a.1/j.n.2
19/17
religia
19
6
12.45 – 13.30
j.a.1/j.n.2
19/17
godz.z wych.
19
religia
20
w-f dz/chł
SG
chemia
22
7
13.40 – 14.25
j.a.2/j.n.1
18/17
w-f dz/chł
SG
wos
15
w-f dz/chł
SG
informatyka
19
8
14.35 – 15.20
 
 
j.kasz.
 
zdw j.n.
19
j.a.2
18
 
 
9
15.30 – 16.15
SKS dz
S
j.kasz.
 
 
 
SKS chł
S
 
 

III

Godz. lekc.
Czas trwania
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
8.00 – 8.45
godz.z wych.
15
j.n.2
17
religia
19
j.n.1
17
fizyka
22
2
8.55 – 9.40
j.polski
17
matematyka
20
matematyka
17
historia
15
j.polski
15
3
9.50 – 10.35
j.a.1/j.n.2
19/17
j.polski
17
wos
17
religia
15
j.a.1/j.n.2
19/17
4
10.45 – 11.30
j.a.2/j.n.1
19/17
j.polski
17
fizyka
17
matematyka
17
j.a.2/j.n.1
19/B
5
11.45 – 12.30
matematyka
22
historia
20
chemia
22
j.polski
15
matematyka
17
6
12.45 – 13.30
w-f
SG
biologia
22
gegrafia
18
zaj.art.
15
w-f
SG
7
13.40 – 14.25
w-f
SG
edb
15
w-f
SG
inform.1
19
wdż
18
8
14.35 – 15.20
TP/ZDWmat.
 
j.kasz.
 
inform.2
15
dor.zaw.
 
 
 
9
15.30 – 16.15
SKS dz
S
j.kasz.
 
 
 
SKS chł
S
 
 

Drukuj