ZESPÓŁ SZKÓŁ
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
DLA RODZICÓW
i-DZIENNIK
PODSTAWÓWKA
GIMNAZJUM
WOLONTARIAT
ZBIÓRKI/AKCJE EKOLOGICZNE
SPORT
KOŁA DZIENNIKARSKIE
CHÓR
FOTO-GALERIA
FILMOTEKA
KFF-LOREM IPSUM
MISTRZOWIE KODOWANIA
WYDARZENIA SZKOLNE
KONKURSY
SPOTKANIA Z RODZICAMI
KALENDARZ SPORTOWY
Konsultacje z nauczycielami
l.pImię nazwisko nauczycielaTerminForma konsultacji
1Irena WejerCzwartek 13:30-14:15z. wyrównawcze klasa IV-VI
2Iwona KolmetzWtorek 13:40-14:25Koło informatyczne Klasa IV-VI
3Henryka SzpicaWtorek 14:30- 15:15z. sportowe klasa VI (chłopcy)
4Teresa NowocieńŚroda 13:40- 14:20z. sportowe klasa IV-V
Środa 15:30-16:15SKS II-III SP (chłopcy)
Wtorek 14:30-16:00SKS IV-VI SP (chłopcy)
5Teresa KunzCzwartek (2h) 13:40- 15:20Konsultacja dla uczniów
6Maciej BiałaszewskiPoniedziałek 15:20-16:00Konsultacja dla uczniów
Czwartek 10:45-11:30 12:45- 13:30Konsultacja dla rodziców
Wtorek (raz w miesiącu) 10:45-11:30Koło foto-filmowe LOREN IPSUM
7Anna AnisiewiczPiątek 8:00- 8:45Konsultacje dla uczniów i rodziców
8Marcin PrangaCzwartek 15:30- 16:15SKS I-III gimnazjum (chłopcy)
Czwartek 16:15-17:00z. sportowe I-III gimnazjum (chłopcy)
Piątek 13:40-15:20j.kaszubski klasa IV-VI SP
Wtorek 13:40- 16:15j.kaszubski I-III gimnazjum
Środa 13:40- 15:20j.kaszubski klasa II-III SP
9Beata JakuszPiątek 15:30-16:30Konsultacje dla uczniów i rodziców
10Marlena PiosikPoniedziałek 14:25-15:45Kółko artystyczne klasy IV-VI SP (co 2 tyg.)
Poniedziałek 14:25-15:45Doradztwo zawodowe klasa II gimnazjum (co 2 tyg.)
11Emilia LeikPoniedziałek 14:35-15:20Konsultacje dla uczniów i rodziców
12Marcin KosmalaWtorek 12:45-13:30Konsultacje dla uczniów
13Angelika DerdowskaPoniedziałek 9:50-10:35Koło j. angielskiego Klasa II b SP
14Violetta KellerPoniedziałek 14:30- 15:15z. przyrodnicze klasa VI b SP
15Marta Górska-SzczotkowskaWtorek 8:30-9:30Konsultacje dla uczniów i rodziców
16Daria LabudaCzwartek 13:00- 13:45z. logopedyczne z uczniem
Konsultacje dla rodziców
17Małgorzata KoleśnikPoniedziałek 8:55-9:40z. wyrównawcze z uczniem
18Beata GackowskaŚroda 8:55- 9:40z. wyrównawcze klasa III b SP
19Emilia Ostrowskaponiedziałek 14:25- 15:20Konsultacje dla uczniów i rodziców
20Wioleta ŻurawskaPoniedziałek 11:45-12:30Konsultacje dla uczniów i rodziców
21Katarzyna ZającWtorek 11:45-12:30Koło polonistyczne Klasa Vb
Piątek 13:40- 14:25z. wyrównawcze z klasa Va
22Rafał KaczorowskiPoniedziałek 14:40-15:30Koło Misyjne IV-VI SP
Czwartek 14:40-15:20doradztwo zawodowe Klasa III gimnazjum
23Sabina MyszkaŚroda 12:45-13:30z. logopedyczne klasa IV b SP
24Edmund ReglińskiCzwartek 12:45-13:30Konsultacje dla uczniów i rodziców
25Dorota WojcieszkoWtorek 12:45-13:30z. wyrównawcze klasa II c SP
26Krzysztof TrederŚroda 14:30- 15:20Konsultacje dla uczniów i rodziców
27Katarzyna SuszkoWtorek 14:35-15:20Koło czytelnicze Klasa IIb SP
28Beata KowalskaŚroda 12:30-13:30Kółko artystyczne dla klas I-III SP (co 2 tydzień)
Konsultacje dla uczniów i rodziców
29Bożena MiotkPiątek 14:30-15:15z. wyrównawcze klasa IV-V SP
30Agata SyldatkPoniedziałek 14:30-16:00SKS IV-VI SP (dziewczyny)
Piątek 15:30-16:15SKS I-III gimnazjum (dziewczyny)
31Aleksandra RopelaWtorek 14:30chór
32Teresa BiałaszewskaŚroda 10:45-11:30Konsultacje dla uczniów i rodziców