Uroki, spętanie czary miłosne zaklęcia a także..

admin

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni zadziwiającą technologią , która jest dostępna na długość ręki, obserwujemy postęp sztucznej inteligencji, a narzędzia, które mamy w kieszeni spodni, mają moc obliczeniową wielokrotnie przekraczającą możliwości komputerów stosowanych przez nas. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek czemu pomimo owego całego postępu technologicznego a także nowinek dostępnych dla każdego, nie redukuje się popularność wszelakiego rodzaju wróżek, ezoteryków, magów czy uzdrowicieli działających na skraju magii, alchemii i zielarstwa?

Czy popularność wróżb, amuletów czy usług rodzaju odczynianie klątw i uroków miłosnych nie słabnie wyłącznie ze względu na desperację osób, którzy w niełatwych momentach zwracają się dosłownie po najbardziej absurdalną pomoc? Odpowiedź na takie pytanie nie jest łatwa. Mimo całej edukacji jaką dysponujemy o świecie, pomimo odkryć naukowych i globalnej sieci wciąż nie jesteśmy w stanie wyjaśnić sobie bardzo wielu sytuacji czy zdarzeń. Nie mamy pojęcia co dzieje się z nami po naszej śmierci, czy dusze to byty prawdziwe czy tylko reakcje chemiczne przebiegające w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie dać sobie odpowiedzi na pytanie czy miłosna magia to tylko związek feromonów i zewnętrznego wyglądu czy jakieś tajemnicze zjawisko, które to wykorzystujemy wręcz nieświadomie (czy też świadomie za pomocą specjalnych zaklęć).

Zamknięty dla naszych ludzkich oczu zostaje duchowy świat, niemożliwy do wyjaśnienia poprzez chemię, biologię czy fizykę. Prawdopodobnie jakiegoś dnia ludzkość będzie w stanie wyjaśnić wszystkie te niewyjaśnione zjawiska, jakie teraz budzą w nas lęk i fascynację, jednakże póki co ich geneza pozostaje dla nas nierozwiązaną tajemnicą. Nie myli się dawne przysłowie, że są na świecie takie rzeczy, które nie śniły się filozofom i chodź dziś zamienimy filozofię na naukę to nie jest możliwe by nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi profesjonalistami w tej kategorii są stale mistycy, wróżki a także czarownicy, których skuteczność bywa dyskusyjną (chociaż nie wiadomo czy to z powodu oszustw czy problem w kontrolowaniu poniektórych sytuacji). Pewnie prawda jest gdzieś pośrodku oraz wielu istnieje oszustów w dziedzinie ezoterycznej, niemniej jednak cały czas duża popularność tej dziedziny pozwala nam także doszukiwać się w tej dziedzinie pewnej efektywności.

Uroki, spętanie czary miłosne zaklęcia a także każda bardzo podobna działalność jest w dalszym ciągu zbyt tajemnicza, ażeby można ją było zupełnie zignorować. Kluczem tu jest pewnie wybór dobrego profesjonalisty, który oczywiście nie jest oszustem, ale również może pochwalić się kilkoma, sprawdzonymi przez prywatnych klientów rekomendacjami dotyczącymi skuteczności jego działania.Bezsporne jest natomiast jedno. Nie powinno się we własnym zakresie bawić się z siłami, których to nie rozumiemy oraz nad którymi to nie umiemy zapanować. Może się to wyjątkowo źle zakończyć dla tych, którzy chcą na siłę tego doświadczyć.
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *