Z pomocą takiej protezy będziemy mogli zwyczajnie, bez żadnych zawad ruszać się.

admin

Mając tak na prawdę wszystko nie doceniamy niczego. Prawdą jest że dopiero nieobecność ukazuje każdemu jak

niezwykle potrzebuje danej partii swojego ciała. O utracie jakiegoś członka czy też któregoś ze zmysłów opowiada kilka znakomitych filmów, poruszających i działających na naszą wyobraźnię. Tak na prawdę jednak pomimo zajmujących kolei losów tych bohaterów nie miałbym ochoty się z nimi zamienić na życia. Gdyż jest cholernie trudno, a człowiek nie lubi jak jest mu pod górkę. Przypomnijmy sobie film ”Zapach Kobiety”, który podejmuje temat mężczyzny niewidomego a także jego metodę odbierania świata, pomyślmy o przyjacielu z wojny Forresta Gumpa, który stracił w wybuchu obydwie nogi, pomyślmy o sporej ilości pozostałych bohaterach, którzy musieli zmagać się z kłopotem braku. Jak rozważania? No z pewnością nie jest łatwo, kolorowo i miło. Ci ludzie to prawdziwi bohaterowie, a ich zmaganie z trudnościami powinno być nagradzane Nagrodą Nobla, a jeżeli już nie to wielkim respektem pośród znajomych.
Mamy jednak dwudziesty 1-szy wiek a więc będziemy mogli chociaż odrobinę starać się takim osobom upraszczać życie. Wszakże protezy są coraz bardziej idealne, ruchome, natomiast ich ruch przypomina już bardzo ruch ręki zdrowego człowieka, a metoda korzystania nie ogranicza chorego w codziennym egzystowaniu. Na przykład proteza ręki całkowicie oddaje charakter zwykłej zdrowej ręki. Mamy możliwość posługiwać się nią zupełnie szybko oraz wystarczy trochę wprawy a wówczas zwykłe czynności codzienne nie będą już męczarnią. Co więcej zmniejszają niskie poczucie wartości, która jest poważnym kłopotem psychologicznym po utracie którejś z części ciała. Proteza kończyny górnej, wyśmienity wynalazek, osoby pracujące nad protezami powinny również mieć przyznawane bardzo duże gratyfikacje, ponieważ doprawdy ich zadania mają bardzo duże znaczenie dla innego człowieka. Wszakże z pomocą takiej protezy będziemy mieli możliwość normalnie, bez jakichkolwiek problemów się poruszać. Czyż nie jest to piękne. Niech wykonują własną pracę w dalszym ciągu dlatego że czynią to dobrze. Protezy bioniczne powinny być wykonane z mocnych materiałów i dopasowane do spersonalizowanych wymagań. Poprzez to te najlepsze mają mozliwość kosztować tak dużo gotówki. Nie jest to produkt na każdą kieszeń, poprzez to apelujemy do osób pomagajmy, pomagajmy jak najwięcej, bo jeżeli znajdziemy się w takiej sytuacji to być może ktoś pomoże wam.
Jako ludzie w większości wypadków jesteśmy niezbyt empatyczni, nie wczuwamy się w sytuację innych ludzi, bardzo mnie to boli a także siedzi na sercu i właśnie dlatego pisze o tym. Mam nadzieję, że zdołałem dotrzeć do czyjejś wyobraźni oraz choć trochę zwiększyłem wasze horyzonty myślowe. Być może wręcz ktoś spojrzy dookoła i wtedy zauważy sąsiadkę poruszającego się na wózku czy ciocię niemającą ręki, której nie widział już od wielu lat. O ile posiadamy takie osoby we własnym sąsiedztwie okazujmy doradztwo, ponieważ tylko te osoby tak naprawdę wiedzą jak to jest ciężko radzić sobie z funkcjonowaniem w sytuacjach niezbyt codziennych. My możemy się jedynie domyślać, ale musimy mieć nadzieję, że przenigdy nie będzie tobie dane doświadczenie tego stanu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *